Квиток відкладеного друку та електронний білет

Щоб здійснити посадку на потяг, пасажир повинен мати та пред’явити провіднику квиток. Без нього та документа, що посвідчує особу, подорож неможлива.

Квиток відкладеного друку та електронний білет

Різновиди квитків

На порталі произд можна придбати один з двох різновидів залізничних квитків.

  • Електронний білет, який є повноцінним проїзним документом, що дає право на місце у вагоні. Такий квиток можна видрукувати чи представити провіднику на екрані мобільного гаджету.
  • Квиток з відкладеним друком. Його також можна придбати в онлайн-форматі. При цьому право на посадку він дає тільки після обміну у залізничній касі. Щоб здійснити цю процедуру, необхідно приїхати на вокзал заздалегідь (бажано за пів години до відправлення), бо у касу може бути черга.

Існує ще один варіант залізничного квитка – стандартний документ, який пасажир купує безпосередньо у касира на вокзалі. Усі ці різновиди гарантують мандрівникові однакові права та вимагають дотримання правил безпеки під час подорожі.

Під час посадки провідник має право просити про пред’явлення паспорту чи іншого документу, який посвідчує особу, оскільки всі різновиди квитків є іменними. Використовувати чужий квиток для поїздки у залізничному транспорті заборонено.

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.